Miesiąc: Kwiecień 2018

Sesja ślubna w dniu ślubu?

Niejednokrotnie jesteśmy pytani czy warto organizować sesję ślubną w dniu ślubu. Za każdym razem odpowiadamy: to zależy. Nie zawsze chodzi tutaj o budżet! Kilka argumentów za i przeciw znajdziecie poniżej. Mamy nadzieję, że rozwieją Wasze wątpliwości.


Czytaj więcej

Sesja narzeczeńska – jak się przygotować?

Sesja narzeczeńska to nie tylko próba generalna współpracy z fotografem. Podczas tych kilku godzin możecie sprawdzić jak pracujemy, jaka jest między nami atmosfera, jak pomagamy Wam przy zdjęciach. Sesja narzeczeńska to także przedsmak dnia ślubu i emocji jakie wiążą się z obecnością obiektywów. Dobrze się do tego przygotować. A jak? O tym w tekście.


Czytaj więcej

Fotograf Zielona Góra? A może dwóch fotografów?

Wpisując w wyszukiwarce hasło „fotograf Zielona Góra” z pewnością wyświetli się Wam sporo stron. Branża mocno się rozrosła, ale także zróżnicowała. Obecnie nietrudno znaleźć fotografa, ale dwóch już tak. Dlaczego warto przemyśleć wybór dwóch fotografów? O tym przekonacie się w tekście.


Czytaj więcej

Dobry fotograf ślubny? Podpowiadamy jak wybrać

Z doświadczenia wiemy, że wybór fotografa ślubnego spędza Młodej Parze sen z powiek. Coraz więcej osób zajmuje się profesjonalnie lub półprofesjonalnie fotografią, media społęcznościowe, w których spędzamy dużo czasu pękają w szwach od zdjęć ślubnych, realizowane są raz za razem bardziej oryginalne sesje, ale i zdarzają się często przykre niespodzianki.  Zatem co zrobić aby dokonać najlepszego wyboru? Czy wystarczy tylko „podobają się nam jego zdjęcia”? Kim jest dobry fotograf ślubny?
Czytaj więcej