Wpisując w wyszukiwarce hasło „fotograf Zielona Góra” z pewnością wyświetli się Wam sporo stron. Branża mocno się rozrosła, ale także zróżnicowała. Obecnie nietrudno znaleźć fotografa, ale dwóch już tak. Dlaczego warto przemyśleć wybór dwóch fotografów? O tym przekonacie się w tekście.

Wybierając konkretnego fotografa przede wszystkim kierujemy się naszym odbiorem jego prac. Ważne by nam się jego zdjęcia podobały. Ale w przypadku gdy na naszej liście „ulubionych” fotografów mamy solistów i duety, zastanówmy się dwukrotnie kogo wybrać.

Dwóch fotografów to dwie pary oczu, dwa obiektywy stale w akcji i dwie głowy do szukania kadrów, światła i lepszego ustawienia. Trudno im przegapić ważny moment, z reguły mają po dwa jego ujęcia.

W szczególności podczas reportażu ślubnego podwójne wsparcie fotograficzne sprawdza się najlepiej. Fotografie wykonane przez duet tworzą wielowymiarową historię, całość ma bardziej dynamiczne tempo, wszystko zostaje uchwycone.

Zmniejszają ryzyko wpadki. Zdarza się, że fotograf traci materiał. Bardzo przykra sytuacja, ale z życia wzięta czego dowodem są historie znajomych. W przypadku dwóch fotografów szansa na utratę wszystkich fotografii jest znacznie mniejsza.

Nic dodać, nic ująć. Szukając fotografa z Zielonej Góry, sprawdźcie czy duet nie będzie Wam lepiej odpowiadać. Fotograf Zielona Góra? A może dwóch fotografów? Nieskromnie napiszemy – weźcie dwóch, weźcie nas ?