Inspiracje

Jak przygotować się do reportażu ślubnego?

Jak przygotować się do reportażu ślubnego?

Na przestrzeni kilku ostatnich lat mamy wiele przemyśleń. Zaobserwowaliśmy różne podejścia Młodych Par do reportażu ślubnego. Postanowiliśmy zebrać nasze przemyślenia w kilka punktów, które w przejrzysty sposób odpowiedzą na pytanie: Jak przygotować się do reportażu ślubnego?


Czytaj więcej

Sesja ślubna w dniu ślubu?

Niejednokrotnie jesteśmy pytani czy warto organizować sesję ślubną w dniu ślubu. Za każdym razem odpowiadamy: to zależy. Nie zawsze chodzi tutaj o budżet! Kilka argumentów za i przeciw znajdziecie poniżej. Mamy nadzieję, że rozwieją Wasze wątpliwości.


Czytaj więcej

Sesja narzeczeńska – jak się przygotować?

Sesja narzeczeńska to nie tylko próba generalna współpracy z fotografem. Podczas tych kilku godzin możecie sprawdzić jak pracujemy, jaka jest między nami atmosfera, jak pomagamy Wam przy zdjęciach. Sesja narzeczeńska to także przedsmak dnia ślubu i emocji jakie wiążą się z obecnością obiektywów. Dobrze się do tego przygotować. A jak? O tym w tekście.


Czytaj więcej

Fotograf Zielona Góra? A może dwóch fotografów?

Wpisując w wyszukiwarce hasło „fotograf Zielona Góra” z pewnością wyświetli się Wam sporo stron. Branża mocno się rozrosła, ale także zróżnicowała. Obecnie nietrudno znaleźć fotografa, ale dwóch już tak. Dlaczego warto przemyśleć wybór dwóch fotografów? O tym przekonacie się w tekście.


Czytaj więcej