>
Divinus Artem w prostym tłumaczeniu to Boska Sztuka. Właśnie tym jest dla nas fotografia. Jest coś w niej nadprzyrodzonego, niewytłumaczalnego, ma niesamowitą siłę nie tylko odwzorowywania rzeczywistości, ale także chroni przed zapomnieniem Wasze najważniejsze chwile.

Dobra fotografia czyni cuda. Nam satysfakcję daje niesamowity kadr, idealne uchwycenie światła, przedstawienie Waszych emocji, ocalenie właśnie tego jednego momentu. Dla Was ważne jest odtworzenie nastroju, myśli, które zostały w fotografii ukryte, przywrócenie najszczęśliwszych wspomnień. To właśnie jej magia, pozwala cofać się w czasie, przypomnieć sobie to co już minione i na nowo poczuć dreszczyk emocji.

Kochamy fotografować ludzi, prawdziwe uczucia, niewymuszone reakcje. Uwielbiamy prawdziwość, naturalność i uważamy, że właśnie w tym tkwi siła naszej fotografii. Bez natarczywych kolorów, sztucznego pozowania, robimy to jak w filmie bez efektów specjalnych. Przed obiektywem nie da się udawać, przed obiektywem wystarczy być. Reszta to już szczypta naszego doświadczenia, odrobina techniki i ten pierwiastek boskości, dzięki któremu trzymając zdjęcie w ręku potrafimy wzruszyć się do łez.

Fotografia także mocno zamieszała w naszym życiu prywatnym. Parą byliśmy jeszcze przed rozpoczęciem przygody z aparatem, ale to fotografowanie pozwoliło nam się w pełni cieszyć czasem we dwoje. Z pasji, stała się „głębokim oddechem” , dzięki któremu możemy być spełnieni i szczęśliwi, a na dodatek uszczęśliwiać innych.

Joanna… Anioł nie kobieta! Choć to ode mnie „zaraziła się” fotografią, to jej skupienie nad szukaniem światła idealnego, dostrzeżenie małego detalu, który stawia kropkę nad i, nie raz potrafi mnie zawstydzić. Jej spojrzeniu nie umknie najdrobniejszy szczegół, co z pewnością spodoba się każdej dobrze zorganizowanej Pannie Młodej. Oczaruje Was swoim spokojem, przekona łagodnością, sprawi, że stres minie.  Jest wręcz anielsko cierpliwa, mocno skoncentrowana na zadaniu, a przy tym ma głowę pełną pomysłów. To ona odpowiada za scenografie, wszelkie rekwizyty i każdy kolejny, tematyczny projekt. Prawdziwa z niej turystka, która kocha podróże, dzięki czemu na sesję możemy się spotkać w każdym zakątku Polski, jak i świata. W przeciwieństwie do  mnie, Asia lubi piec torty i ciasta, a ja wolę gotować i jeść jej wypieki. Mateusz

Mateusz… Boski on! Zaimponował mi swoją pasją do fotografii, gdyż fotografuje od dziecka i nadal czerpie z tego niesamowitą frajdę. Swoje pierwsze kroki stawiał wraz z Zenitem, technikę manualnych ustawień poznał do perfekcji na FujiFilmie, a obecnie czaruje za pomocą Canona. Ciekawskim z chęcią poopowiada o swoich początkach – może mówić o tym godzinami. To właśnie Mateusz odpowiada za wszelkie nowości, które nosimy w naszych plecakach. Jest także miłośnikiem żeglarstwa, włoskiej kawy, pizzy i oczywiście motoryzacji. Kocha południe i południowy styl życia. Uwielbia detale i pieczołowicie wykonane przedmioty: zegarki, samochody i motocykle. Nie mogę zapomnieć o zwierzętach! Mateusz to istny wielbiciel zwierząt. Możecie być spokojni o wasze czteronogie pociechy, dostarczy im sporo zabawy, ale oczywiście po zdjęciach. Profesjonalistą jest przede wszystkim.  Joanna

Nas już znacie. Teraz my czekamy na Waszą historię.

Do zobaczenia wkrótce.