Niejednokrotnie jesteśmy pytani czy warto organizować sesję ślubną w dniu ślubu. Za każdym razem odpowiadamy: to zależy. Nie zawsze chodzi tutaj o budżet! Kilka argumentów za i przeciw znajdziecie poniżej. Mamy nadzieję, że rozwieją Wasze wątpliwości.

Czas

W tym przypadku to on gra tutaj najważniejszą rolę. Zdarza się, że Pary mieszkają za granicą, ale ślub organizują w Polsce. Nie zawsze mają na to tyle czasu ile by chcieli. Zorganizowanie sesji w dniu ślubu jest niekiedy koniecznością.

Miejsce

Gdy wesele odbywa się w urokliwym miejscu, które jest pełne od magicznych kadrów. Po prostu trzeba to wykorzystać.

Chęci

Nie ukrywamy, że są i takie pary, które nie lubią pozowania, krępują się przy fotografach. Zależy im jednak na kilku ujęciach, więc dwugodzinna sesja podczas wesela to jedyny sposób na ich zadowolenie.

Budżet też

Takie rozwiązanie pozwoli z pewnością trochę zaoszczędzić. Jeśli skrupulatnie liczycie wydatki, przemyślcie taki wariant.

Oczywiście gdy przy okazji sesji ślubnej chcecie „zaszaleć”, to nie będzie to rozwiązanie dla Was. Sesja ślubna w dniu śluby wyklucza chociażby pewne momenty np. wschód słońca lub ogranicza do konkretnej pory roku. Trudno też będzie w jednym dniu wyskoczyć za granicę, a przecież i takie marzenia spełniamy 😉

Pamiętajcie, że to Wy wiecie co jest dla Was najlepsze i jak przemyślicie wszystkie za i przeciw, dokonacie najlepszego wyboru. Tutaj możecie sprawdzić nasze sesje ślubne.