Rustykalny ślub Oli i Emila

Tytuł najbardziej szalonej pary w naszej historii musi przypaść Oli i Emilowi. Od razu utniemy wszelkie dywagacje, że owe szaleństwo nie jest w żadnej sposób związane z czymś niebezpiecznym 😉

Z Olą i Emilem poznaliśmy się pewnego jesiennego wieczoru. Nie ma co ukrywać, że od razu poczuliśmy, że nadajemy na tych samych falach 🙂 Zimą zrealizowaliśmy z Nimi sesję narzeczeńską, która była wyjątkowa. Pokazali nam wówczas swój świat, swoje ukochane miejsca w których czują się najlepiej, opowiedzieli nam o swoich pasjach – pasjach nie tak oczywistych dla zwykłego śmiertelnika :).

Z Ich ślubem wiąże się naprawdę niezwykła historia. Otóż przygotowania do ślubu szły pełną parą, ale jak się okazało nigdy nie było… zaręczyn. Pikanterii sprawie dodał fakt, gdy Ola oświadczyła, że bez zaręczyn ślubu nie weźmie i była to kwestia bezdyskusyjna. Mieliśmy słuszne obawy sądzić, że ślub się nie odbędzie. Emil stanął jednak na wysokości zadania i tuż przed błogosławieństwem uklęknął na kolano wypełniając swoją powinność. Jak później zdradził chciał nieco bardziej podsycić atmosferę i oświadczyć się dopiero w kościele. Ostatecznie uznał jednak, że byłaby to przesada.

Jeżeli to co napisaliśmy powyżej to niedostateczne powody szaleństwa, to może będzie nimi fakt, że Emil Emilem nie jest :). Jego prawdziwe imię brzmi inaczej (to zostawimy dla siebie, otaczając sprawę mgłą tajemnicy). Jednak nawet najbliższa rodzina zwraca się do Niego Emil…

Rustykalny ślub Oli i Emila był przepiękny, tym bardziej, że były to również chrzciny Ich cudownego syna Leosia. To było prawdziwe święto miłości przepełnione radością i szczęściem, a później? Później była już tylko zabawa do białego rana, którą nakręcał doskonały team DJ 007. Świetna para, bardzo podobna do nas, zaskoczyli nas kompletnie swoim sposobem prowadzenia imprezy. Nie będziemy zdradzać, powiemy tylko, że było to coś nowego i niespotykanego.

Tego dnia Ola i Emil dostarczyli nam mnóstwo emocji 🙂 Mamy nadzieję, że udało nam się je uchwycić na zdjęciach 🙂

wesele Restauracja Retro Żurawina

zabawę prowadzili: Paulina i Damian czyli DJ007

 

Powrót