Gdy nastał wrzesień, byliśmy już za półmetkiem intensywnego ślubnego sezonu. Zaledwie kilka godzin wcześniej wróciliśmy ze wspaniałego poznańskiego wesela pod namiotem, tutaj czekał na nas plenerowy ślub w stylu greenery. Taki motyw przewodni na swój ślub wybrali Karolina i Karol. Odkąd zdecydowali, że to my będziemy ich fotografami (warto dodać, że było to wiadome od dwóch lat), Karolina przez cały ten okres informowała nas o przebiegu przygotowań z ogromną szczegółowością, podsycając tym samym nasze emocje przed Ich Wielkim Dniem. Wiedzieliśmy już jedno. Plenerowy ślub w stylu greenery zorganizowany w Żabim Dworze zapowiadał się wspaniale.

Karolina i Karol są naprawdę nietuzinkowi. To para, obok której z pewnością nie przejdziesz obojętnie. To dlatego wiadomym było, że tradycyjny ślub nie wchodził w grę. To musiało być coś wyjątkowego.

Ślub był wspaniały nie tylko dlatego, że był w stylu greenery i odbywał się w plenerze, to zasługa także całej masy atrakcji i detali budujących niezwykły klimat tego dnia.

Za główny przykład z pewnością mógłby posłużyć przejazd motocyklowej eskorty, tort w stylu Star Wars i niespodzianka Karoliny – życzenia ze zdjęciem od ukochanego żużlowca Pary. Nie możemy zapomnieć też o własnych słowach przysięgi, które Karolina i Karol wygłosili w trakcie ceremonii. Było bardzo wzruszająco.

Plenerowy ślub w stylu greenery tak bardzo nas pochłonął, aż czasem brakowało nam tchu. Te wszystkie detale do których Karolina przywiązywała bardzo dużą wagę zbudowały niesamowity klimat.  To wesele było z pewnością jedyne w swoim rodzaju i jesteśmy wdzięczni i bardzo szczęśliwi, że mogliśmy być jego częścią.

Karolina i Karol byli niezwykli, ale to akurat powtarzamy zawsze… uwielbiamy Ich. Taka miłość może być inspiracją dla innych. Nie jest słodka i nie jest cukierkowa, ale z pewnością jest silna, trwała i prawdziwa.

Plenerowy ślub w stylu greenery to było fascynujące wyzwanie. Tym bardziej, że poza zdjęciami wykonaliśmy również teledysk. Jego skróconą wersję prezentujemy poniżej.

Karolina i Karol promo from Divinus Artem on Vimeo.

Sala: Żabi Dwór https://www.zabidwor.pl/

Muzyka: DJ Smile https://www.facebook.com/djsmilepl/

Dekoracje: White Wedding Events https://facebook.com/whitewedding.eu

Powrót