Śluby, są boskie! Trudno nam nawet określić co nas w nich najbardziej urzeka. Wyjątkowa Panna Młoda, dystyngowany Pan Młody, wzruszeni Gości, odświętny klimat, niesamowite emocje, szczęście na twarzach i wszechobecna miłość. To wszystko razem sprawia, że pamiętamy każdy ślub i wesele w najdrobniejszych szczegółach. Tego dnia historia Pary Młodej pochłania nas w całości!

Jak powinien wyglądać idealny reportaż ślubny? Z pewnością obrazy muszą w nim przekazać wszystko co się tego dnia wydarzyło! Nie ma tutaj miejsca na sztuczne reżyserowanie, ale przekazanie rytmu i odpowiedniego tempa wydarzeń. Zdjęcia, które wykonujemy są naturalnymi i prawdziwymi odzwierciedleniami wspomnieć. Wyłapujemy najpiękniejsze chwile i utrwalamy je w naszych fotografiach. Całość musi tworzyć zamkniętą narrację, mieć początek, środek i zakończenie. Tworzyć niezapomnianą opowieść.

W tak wyjątkowym dniu stawiamy na jakość. Pracujemy nad każdym ujęciem, aby efekt końcowy powodował łzy szczęścia ? Jako para fotografów mamy możliwość uchwycić Was z różnych kątów, sprawdzić kilka kadrów, mieć pewność, że nic nam nie umknie. Dodatkowo dbamy o kompozycje, światło i cień. Dzięki tym elementom nadajemy ostateczny sznyt Waszej historii.

Nasza oferta ślubna nie jest skierowana jedynie do mieszkańców wybranych miast. Działamy w dużej mierze na Zachodzie Polski, choć zaznaczamy, że ani dalsze rejony Polski, ani zagranica nie są nam straszne.

Dodatkowo możemy urozmaicić reportaż ślubny o klip wideo. Od dłuższego czasu testujemy ten format ze świetnym skutkiem – przykłady naszych realizacji można znaleźć w zakładce WIDEO. Natomiast bieżące reportaże ślubne można sprawdzić w zakładce HISTORIE.

W celu otrzymania szczegółowej oferty fotografii ślubnej, prosimy o kontakt mailowy – kontakt@divinusartem.pl – lub telefoniczny +48 603 639 953.

Powrót