Lubimy bardzo! Nie tylko dlatego, że z reguły to początek – naszej wspólnej – dłuższej przygody. Wierzymy w miłość, w końcu to miłość (i fotografia) scaliła nasz duet. I uwielbiamy także miłość uwieczniać na fotografiach!

Nie proponujemy Wam zdjęć w studio, choć jak będzie to Waszym marzeniem, to i takie fotografie zrobimy. Namawiać Was będziemy na bardziej przyjazną scenerię. Miejsca, które znacie, lubicie lub po prostu zabierzemy Was na wycieczkę do lasu, nad rzekę, czy do parku. Swobodne otoczenie pozwoli Wam być sobą, cieszyć się wspólną chwilą, dzięki czemu łatwo będzie nam zrobić boskie zdjęcia. Oczywiście, jeśli macie wspólną pasje, pochwalcie się! Uwzględnimy to w Waszej sesji. No i z pewnością zrobimy świetnie zdjęcia!

Sesje narzeczeńskie to także prosta droga do realizacji kilku pomysłów dot. wesela. Możecie Wasze fotografie wykorzystać przy projektowaniu zaproszeń weselnych, wręczyć je w formie prezentów Waszym rodzicom lub wykorzystać przy tworzeniu Księgi Gości. Oczywiście wszystko zależy od Waszej fantazji. Niezależnie od celu, gwarantujemy, że fajnie spędzicie czas!

Powrót