Nic na to nie poradzimy, że czas tak szybko mija, a najlepszą pamiątką minionych chwil są zdjęcia. To właśnie fotografie pomogą Wam uwiecznić  wspomnienia, ważne momenty i rodzinne relacje.

W przypadku sesji rodzinnych zależy nam na uchwyceniu waszych emocji, dlatego też stawiamy na kameralną atmosferę i naturalność. Pozwolimy Wam cieszyć się czasem ze sobą, nie będziemy starać się Was sztywno ustawiać, z pewnością nie będziecie zestresowani. Nasza w tym głowa, aby zadbać o Wasz komfort! Fotografować będziemy w dowolnej wybranej przestrzeni, najlepiej takiej która będzie wydobywać jak najwięcej Waszych indywidualnych cech. Z miłą chęcią podpatrzymy Was jak wspólnie pichcicie w kuchni, jak bawicie się na łące lub gdy zbieracie się większą grupą w studio. Możemy zrealizować Wasze każde marzenia związane z sesją rodzinną. I kilka swoich pomysłów też dorzucimy.

Sesje rodzinne to także dobry pretekst do wykorzystania nietypowych okazji tj. Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Mamy. Oczywiście także zachęcamy Was do uwieczniania urodzin lub innych rodzinnych świąt.

Powrót