Ślub w stylu folk Malwiny i Szymona

W dzisiejszych czasach utarło się, że ślub i wesele powinny mieć motyw przewodni.  Ślub w stylu folk to z pewnością jeden z najbardziej barwnych i radosnych motywów jakie mieliśmy przyjemność fotografować. Folklor jest bowiem głęboko zakorzeniony w naszej polskiej historii i tradycji dlatego w zasadzie jest czymś więcej niż tylko motywem ślubnym.

Malwina i Szymon mieli bardzo solidne podstawy, aby zorganizować swój ślub w stylu folk. Tańczą oni bowiem w zespole ludowym. To była jedna z najbardziej kolorowych i niesamowitych ceremonii w kościele, wśród szpaleru koleżanek i kolegów z zespołu dumnie stojących w strojach ludowych. (pomimo, że tego dnia panowały wysokie temperatury). Tradycyjne przyśpiewki podczas mszy i obowiązkowy taniec ludowy Pary Młodej pod kościołem to tylko kilka niezwykłych epizodów jakie mieliśmy szczęście fotografować.

Ślub w stylu folk to nie tylko niezwykli ludzie, ale ich otoczenie. O wystrój sali i bukietu ślubnego zadbała DECOoperacja. Nie zabrakło kolorowych kwiatów, zbóż wplecionych w dekoracje stołów, drewnianych elementów no i obowiązkowych kolorowych wstążek w folkowym stylu. Całość prezentowała się bosko i znakomicie uzupełniała klimat.

O ludziach nie świadczą oni sami, ale osoby jakimi się otaczają. Zgodnie z tą maksymą Malwina i Szymon są prawdziwymi szczęściarzami. Wystarczy tutaj wspomnieć świadkową (siostrę Malwiny)- Natalię. Była niesamowita. Bardzo poważnie podeszła do powierzonego zdania. Poza pięknym wyglądem, była zawsze obok, zawsze pomocna, zawsze uśmiechnięta, choć czasem płakała, ale to ze wzruszenia… Nie zapominajmy o gościach. Roztańczeni, roześmiani i rozśpiewani. Nawet uszkodzone kolano i kule nie przeszkadzały by roznieść parkiet. Nie szczędzili też gardeł i instrumentów podczas tradycyjnych przyśpiewek podczas wesela…

Tak Malwina i Szymon to szczęściarze, ale nie tylko ze względu na gości. Przede wszystkim ze względu na siebie. UWIELBIAMY ICH! Zawsze pozytywnie nastawieni, zawsze uśmiechnięci. Naprawdę świetnie się czujemy w ich towarzystwie. Często wspomnimy sesję plenerową, na której bez ustanku się śmialiśmy. Było niesamowicie, przede wszystkim, dlatego, że emanuje od niech tyle pozytywnej i szczerej energii, że nie jesteśmy w stanie tego opisać.

Ślub w stylu folk to było coś wyjątkowego. Feria barw, kolorów, kwiatów, tańców, śpiewów. Święto radości, święto życia, święto miłości.

Dekoracje https://www.facebook.com/DECOoperacja-1947014875525948/

Oprawa muzyczna https://www.facebook.com/bartosz.beszterda

Sala weselna https://www.facebook.com/ClubAngello/

 

Powrót