Od dłuższego czasu eksperymentujemy z filmowaniem. I to ze świetnym skutkiem! Szczególnie upodobaliśmy sobie krótkie formy w postaci klipu przedślubnego lub teledysku ślubnego.

Pięcio- lub dziesięciominutowe wideo po prostu nie jest nudne! W tych kilku minutach zamykamy całą historię, skupiamy się na perfekcyjnym montażu i przedstawiamy zwartą akcję, której towarzyszy dopełniająca wszystko muzyka.

Jeszcze kilka lat temu królowało całościowe filmowanie ślubu i wesela. Wideo, które powstało w ten sposób było długie, momentami męczące. Teledysk ślubny jest tego przeciwieństwem. Tu liczy się pomysł, idealne połączenie najważniejszych momentów, stworzenie płynnej i niechaotycznej całości. Wszystko jest dynamiczne, dzięki czemu trudno oderwać od niego wzrok!

Podczas montażu możemy poza fragmentami nagrań z przygotowań, ślubu oraz wesela dodać do teledysku inne elementy. Mogą to być na przykład ujęcia z sesji narzeczeńskiej.

Przed kręceniem wysłuchamy wszelkich uwag i pomysłów, ale również podpowiemy własne rozwiązania – w ten sposób powstanie naprawdę efektowny film.

 


 

Karolina i Karol promo from Divinus Artem on Vimeo.

 

 

 

Powrót